Ünalan Halı Yıkama

Firmamız Ünalan semtine halı yıkama hizmeti götürmektedir. Hızlı ve ücretsiz servis hizmeti sunduğumuz Ünalan mahallesine hijyen bir temizlik sunmaktayız. Halı yıkamaya getirdiğimiz % 100 garantili hizmet anlayışı ile sizlerin hizmetindeyiz.

Halı, kilim, yolluk gibi zemine kaplamalarınızın temizliği firmamız tarafından tecrübeli personellerle yıkanmaktadır. Kurutma odalarımızda kısa zamanda kuruyan halılarınız ücretsiz servis hizmetimiz ile teslim edilmektedir. Ünalan halı yıkama hizmetini yıllardır bu işte hizmet veren firmamızdan almak için bize ulaşmanız yeterlidir.

Halı temizliği büyük önem arzeden bir temizliktir. Bir yılda en az bir kere halıların yıkanması gerekmektedir. Halı diplerindeki maytlar gözle görülmediği için sağlığımızı tehdit etmektedir. Dolayısıyla halıların makinelerle yılda en az bir kere yıkanmalıdır. Makineler ile yıkanan halılar maytlardan arınmış olmaktadır. Kullanılan halı yıkama şampuanları ve yüksek devirli dönen fırçalar ile halılarınız temizlenmiş olur. Doğalgaz ile ısıtılan kurutma odalarımızda halılarınız kısa zamanda kuruyarak 1-2 gün gibi bir sürede halılarınız teslim edilmektedir.

Ünalan semtine ücretsiz servisimiz ile halı yıkama hizmeti sunmaktayız.

Ünalan halı yıkama telefon hattımız:
0216 342 20 20

Firmamız halı yıkama sektöründe 35 yılı geride bırakmış ve büyük bir tecrübe sahibi olmuştur. Bu tecrübemizi de yapmış olduğumuz halı temizliğine aktararak en kaliteli temizliği müşterilerimize sunmaktayız. Her çeşit halının yıkamasını büyük bir titizlikle yapmakta ve müşteri memnuniyetini kazanmaktayız.