Barbaros Halı Yıkama

Barbaros halı yıkama hizmetimiz ile en eski ve en iyi halı yıkama firmalarından bir tanesi olarak sizlere en kaliteli halı yıkama hizmetini vermek için çalışıyoruz.  Barbaros Mahallesinin tüm sokaklarına ücretsiz servis hizmeti vermekteyiz.

Şimdi Ara: 0216 342 2020

Kaliteli ve profesyonel hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyeti ve tavsiyesi ile gün geçtikçe daha çok müşteriye hizmet vermekteyiz.Acıbadem halı yıkama firmamıza ulaşmanız yeterlidir.

Firmamıza telefon ile ulaşmanız halinde servis personelimiz halılarınızı evinizden alarak firmamızda profesyonel bir temizlikten geçirilmektedir. Temizlenen halılarınız hiç bir şekilde deforme olmadan zarar görmeden ve hijyen olarak adresinize teslim edilmektedir.

Barbaros halı yıkama

Barbaros Mahallesi halı yıkama

Üsküdar Barbaros mahallesine her gün ücretsiz servisimiz vardır. Telefonla bize ulaşarak istediğiniz zaman aralığında halılarınızı alarak fabrikamzıda temizledikten sonra yine istediğiniz bir zaman aralığında halılarınızı ücretsiz servis hizmetimiz ile teslim etmekteyiz.

30 yıllık geçmişe sahip olan firmamız halı yıkama alanında öncü bir kuruluş olmuş ve hem fabrikamız hem de yaptığımız kaliteli hizmet ile örnek bir kuruluş olmuştur. Özellikle hijyen konusunda büyük bir titizlik içinde yürüttüğümüz halı yıkama işinde kaliteye büyük önem vermekteyiz.

Halılarınız halı yıkama fabrikamıza geldiği andan itibaren firmamız sorumluluğundadır. Herhangi bir sorunda anında telafi edilmektedir

Barbaros halı yıkama